5 аргументів на користь зарплатної картки від Ідея Банк

Зарплатна картка - сучасний і зручний спосіб нарахування зарплати як для підприємства, так і для його працівників. Розглянемо детальніше плюси зарплатної картки для працівників, адже їх набагато більше, ніж просто можливість знімати готівку в банкоматі.

Зарплатна картка обходиться власникові дешевше.

Коли підприємство укладає зарплатний проект з банком, фінансова організація ставить запитання: хто буде оплачувати річне обслуговування карт? Варіантів всього три: власник  картки, тобто співробітник підприємства, власне підприємство або навпіл - і підприємство, і працівник. В абсолютній більшості випадків річне обслуговування картки на себе бере підприємство.

2. Зарплатна картка від Ідея Банку дозволяє отримати кредит дешевше та швидше.

Якщо підприємство зараховує зарплату на картки банку, то він знає, скільки ви отримуєте. Відповідно, найголовніший «бар'єр» при розгляді вашої кредитної заявки - дохід - вже пройдено, точніше, підтверджено. Більше того, банк не просто підтверджує ваші доходи, а ще й мінімізує свої ризики. Нижчі ризики - нижчі й ставки по кредиту. Крім того, клієнта з зарплатною карткою банк розглядає як «свого» і пропонує йому кредит за вигіднішою ставкою, ніж для невідомої людини.

3. Зарплатна картка - пряма дорога до пільгової кредитної картки.

Абсолютна більшість банків, що працюють із зарплатними проектами, пропонують власникам таких карт і приємний бонус - кредитну картку. Зрозуміло, кредитна картка видається на кращих умовах, ніж кредитка для клієнтів «з вулиці». В основному це стосується відсотка за користування коштами, що для власників зарплатної картки нижче, а також розміру кредитного ліміт, який, зрозуміло, вище (клієнт-то перевірений, а повернути борг жодних проблем немає).

4. Зарплатна картка - доступ до інфраструктури банку.

Зарплатна картка дає вам можливість повною мірою скористатися всією інфраструктурою банку: банкомати, платіжні термінали, інтернет-банкінг і т.д. Не варто скидати з рахунків і можливість стати учасником різних бонусних акцій. У низці випадків - це  можливість як заощадити гроші, так і час.

5. Зарплатна картка від Ідея Банку залишається для Вас платіжною карткою і після звільнення.

Єдина незручність в тому, що тепер ви самі платите за річне обслуговування пластику та втрачаєте можливість пільгового кредиту.

 Висновок: зарплатна картка - однозначно корисна річ. Ви маєте можливість отримати пільговий кредит і кредитну картку, овердрафт, доступ до інфраструктури банку - і не платите за річне обслуговування. Вигідно! Повний перелік переваг зарплатного проекту від Ідея Банку для підприємств та їх працівників дивіться за посиланням.