Банківські картки майбутнього

У найближчому майбутньому традиційні платіжні картки істотно розширять свій функціонал, перетворившись в міні-комп'ютери. Нове технологічне диво дозволить прискорити процес оплати товару і позбутися від ряду застарілих операцій. Ось лише кілька технологічних рішень, які поступово реалізуються вже зараз.

1. Картки зі змінним кодом безпеки (CVC2). Щоб захистити своїх клієнтів, банки починають випускати пластикові картки з кодом безпеки, що постійно змінюється. Технології дозволили впровадити в платіжні карти міні-екран, на якому відображається код, який автоматично змінюється після здійснення покупки і через певні проміжки часу.

2. Картка, яка показує баланс рахунку. MasterCard розробила дебетову картку, яка відображає залишок на рахунку на міні-екрані у верхньому правому її куті. Показник з'являється на кілька секунд на картці відразу після здійснення покупки.

3. Картки з біометричним захистом. Розплатитися такою карткою Ви зможете тільки після того, як буде проскановано відбиток Вашого пальця.

4. Картка для оплати товару в різних валютах. Змінити валюту розрахунків можна за допомогою спеціального перемикача. Ця функція допоможе уникнути додаткових зборів на конвертацію валюти.

5. Картка відразу для декількох рахунків. Дуже часто вкладники мають кілька рахунків в одному банку. Така розробка дозволить об'єднати всі свої акаунти на кожній картці.