Як економити на продуктах харчування

Ціни продовжують рости - щоб це знати, не потрібно бути експертом чи фінансовим аналітиком. Отже, необхідно продовжувати вчитися економити. Тим бiльш в перiод новорiчних та рiздвяних свят. Ми підкажемо Вам, як витрачати мінімум грошей на продукти харчування.

1. Складайте список покупок і суворо дотримуйтесь його. Для цього розробіть меню на тиждень: сніданки, обіди та вечері. Купувати все бажано один раз i на весь тиждень, щоб уникнути зайвих спокус щоразу докуповувати щось поза бюджетом. Якщо в разi такої разової масштабної покупки на всi продукти трохи не вистачає грошей, можна розрахуватися кредитною карткою. Грейс-перiод дозволяє користуватися кредитом безкоштовно, без сплати вiдсоткiв.

2. Порівнюйте ціни в різних магазинах. Купити все в одному супермаркеті - це зручно. Але часом, якщо прогулятися до булочної за рогом, можна придбати більш смачний і дешевий хліб.

3. Уникайте імпульсивних покупок. Не купуйте продукти не зі списку тільки тому, що вони дешеві або раптом захотілося. Не беріть в магазин дітей: тут одна сила волі не врятує.

4. Використовуйте дисконтні карти. Можливо, за придбання картки доведеться заплатити, але це одноразова  витрата, а знижками можна буде користуватися кожен раз, відвідуючи магазин. Використання пластикових банкiвських карток дозволяє зекономити за допомогою кешбеку.

5. Купуйте  гуртом. Борошно, цукор, сіль, макарони і спеції потрібні завжди. Плюс у них тривалий термін зберігання. А ціни в оптових торгових точках, як правило, нижчі.

6. Дивіться вниз. За правилами мерчандайзингу найдорожчі товари розміщуються на полицях на рівні очей покупця, а найдешевші - на стелажах, що нижче. Не лінуйтеся нахилятися і вивчати нижчий асортимент.

7. Не переплачуйте за бренд. Придивіться до торгових марок мережевих магазинів. Як правило, смакові характеристики ходових товарів (рослинна олія, бакалія та інше) не відрізняються від брендових.

8. Не переплачуйте за упаковку. Молоко в непоказному пакеті може бути смачніше і дешевше напою в пляшці, а сипучі продукти на вагу вигіднішi, ніж ті, що упаковані в барвисті коробочки.

9. Звертайте увагу на вагу та об'єм. Часто на полицях стоїть однаковий товар, але один дешевше іншого, наприклад, на 2 гривнi. Не поспішайте хапати те, що дешевше. Порівняйте різницю у вазі або об'ємі цих продуктів.

10. Не купуйте напівфабрикати. Вони апріорі дорожче приготованих самостійно страв.

11. Не бійтеся прострочення. Як правило, продукти «з таймером» цілком придатні. Головне - використовувати їх як можна швидше.

12. Скорегуйте раціон. Наприклад, включайте в меню м'ясо птиці замість свіжої риби. Замінюйте інгредієнти на більш дешеві, коли це можливо. Придивіться до субпродуктів. Печінку, серце та інші субпродукти можна приготувати дуже смачно. Купуйте їх час від часу замість м'яса.

13. Не готуйте занадто багато. Марнотратство в кiлькостi приготовленої їжi завжди закінчується тим, що половина приготовленого летить у відро для сміття. Навчіться готувати рівно стільки, скільки з'їсте.

14. Слідкуйте за кулінарними сайтами. Там часто з'являються бюджетні рецепти. Зберігайте їх для себе. Вони допоможуть вам складати тижневе меню і список покупок.

15. Використовуйте сезонні овочі та фрукти. Салат зі свіжих помідорів та огірків взимку може влетіти в копієчку. Капуста і морква в цю пору року набагато дешевше. Зробіть салат з них - вийде також смачно і корисно.

16. Робіть заготовки. Заморозити зелень і ягоди може кожен.

17. Зберігайте продукти правильно. Дотримання умов зберігання запобігає передчасному псуванню продуктів.

Щоб економити на їжі, не обов'язково бути педантом. Слідувати цим рекомендаціям зможе кожен. Але головне - не бути фанатичним. Іноді можна і потрібно дозволяти собі що-небудь смачне або улюблене.