Відділення для обслуговування VIP-клієнтів у Києві відкрито!

Відділення для обслуговування VIP-клієнтів  у Києві відкрито!
12/06/2017

Шановні клієнти, з радістю інформуємо Вас, що 6 червня в місті Києві запрацювало відділення для обслуговування VIP-клієнтів. Відділення знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 15/2, контактні дані: тел. + 38 (044)237-21-32, email: kyiv13mail@ideabank.ua

У новому  VIP - відділенні для вас працює програма персонального сервісу. В рамках цієї програми вас  обслуговуватиме персональний менеджер, який супроводжуватиме Ваші банківські операції, надаватиме всю потрібну інформацію для прийняття оптимальних рішень та допоможе у фінансовому плануванні.

Також спеціально для VIP -клієнтів нашому новому відділенні запроваджено індивідуальний підхід для Вас та Вашого бізнесу, який полягає у наданні Вам додаткових відсотків за депозитними вкладами, а також спеціальні умови з кредитування, спеціальні умови на зняття та конвертацію готівки, безкоштовний Internet-banking і SMS-banking, спеціальні пакети преміум-класу.

Одна із головних переваг нового відділення – це комфорт та конфіденційність для наших VIP-клієнтів. Спеціально для Вас буде працювати окрема каса, також Ви зможете скористатися спеціально обладнаною кімнатою переговорів, для комфортного оформлення будь-яких банківських операцій.

Також з нагоди відкриття на вас чекають нові акційні пропозиції аби Ваша співпраця з банком була ще більш вигідною та максимально приємною.


Дивіться також