Рейтинг Ідея Банк підтверджено на Рівні uaA +, прогноз стабільний

01/09/2017

Рейтингове агентство «Кредит – Рейтинг» 29 серпня поточного року прийняло рішення про підтвердження рейтингу ПАТ “Ідея Банк”  на рівні uaA+, прогноз стабільний.

Кредитний рейтинг ґрунтується на фінансовій звітності банку за період 2015–2016 рр. та І півріччя 2017 року, а також внутрішній інформації, що була надана банком під час рейтингового процесу.

Агентство зазначає, що позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaА характеризується високою кредитоспроможністю  порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

На думку експертів РА «Кредит-Рейтинг», високий рівень кредитного рейтингу банку забезпечується такими факторами як підтримка основного акціонера – фінансової групи Getin Holding, диверсифікацією кредитного портфеля та ресурсної бази за основними контрагентами, прийнятною валютною структурою ресурсної бази та клієнтського кредитного портфеля, високою ефективністю діяльності та диверсифікацією корпоративного кредитного портфеля й коштів суб’єктів господарювання за видами економічної діяльності.

З 2007 року ПАТ “Ідея Банк” входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп Getin Holding S.A. (Республіка Польща). З моменту входження у Getin Holding S.A. банком здійснено комплекс перетворень та нововведень, починаючи від стратегії розвитку і закінчуючи перебудовою внутрішньої структури управління і організації роботи банку.


Дивіться також