Ідея Банк увійшов в ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами

Ідея Банк увійшов в ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами
10/10/2017

За результатами першого кварталу 2017 року Ідея Банк увійшов у  ТОП-15 банків з найбільш надійними депозитами. Такими є  результати вісімнадцятого «Рейтингу надійності банківських депозитів», який було підготовлено рейтинговим агентством «Стандарт – Рейтинг».

У даному рейтингу Ідея Банк зайняв 12-ту позицію з 66 банків. У дослідженні вказується, що: «Ідея Банк закінчив перше півріччя 2017 року з чистим прибутком в 16,219 млн. грн., зміг збільшити власний капітал на 5,7%, а також має високий рівень зовнішньої підтримки від акціонерів».

У цілому рейтингове агентство  наголошує, що криза в банківському секторі добігла кінця: «підсумки аналізу діяльності українських банків за перше півріччя 2017 року демонструють, що в банківському секторі вже не просто закінчилась банківська криза, а відновлене повноцінне зростання».

Нагадаємо, що раніше рейтингове агентство  «Кредит – Рейтинг» підтвердило  рейтинг Ідея Банку на рівні uaA +, прогноз стабільний. На думку експертів РА «Кредит – Рейтинг», високий рівень кредитного рейтингу Ідея Банку забезпечений такими факторами як:

  • підтримка основного акціонера - фінансової групи Getin Holding;
  • диверсифікація кредитного портфелю та ресурсної бази за  основними контрагентами;
  • прийнятною валютною структурою ресурсної бази і клієнтського кредитного портфелю;
  • високою ефективністю діяльності та диверсифікації корпоративного кредитного портфелю і засобів суб’єктів господарювання за видами економічної діяльності.

Дивіться також