Відсоткові ставки по кеш-кредитах знизяться в 2018 році до 10-12%, - експерт Ідея Банк

Відсоткові ставки по кеш-кредитах знизяться в 2018 році до 10-12%, - експерт Ідея Банк
30/11/2017

Володимир Малий, директор із розвитку бізнесу Ідея Банку, прогнозує зниження ставок по кеш-кредитах у 2018 році.

«Ставки по кеш-кредитах матимуть тенденцію до зниження впродовж усього майбутнього року. Проте суттєвого падіння ставок очікувати не варто. Якщо говорити в цифрах, то зниження ставок відбудеться до 10-12% за 2018 рік», - сказав він.

В. Малий вважає, що 2018 буде роком розвитку споживчого кредитування: «Динаміка попиту на кредити для фізичних осіб у 2017 році відновлюється та може вийти на рівень 2012 року».

Експерт зазначив, що конкуренція на ринку кредитів готівкою між банками й фінансовими компаніями буде рости, незважаючи на те, що вони націлені на різні сегменти клієнтів.

«Небанківські фінансові установи ставлять менше вимог до позичальників у порівнянні з банками, та й видають менші суми кредитів і на менші терміни: середній розмір кредиту - до 10 000 грн.від двох тижнів до трьох місяців. Вони часто кредитують тих клієнтів, які отримали відмову в банку. Перевагою небанківських фінансових установ є розширена мережа, яка покриває невеликі населені пункти. З іншого боку, клієнти небанківських фінустанов потрапляють під вплив ризиків - високі відсоткові ставки та велика ймовірність шахрайських схем», - додав В. Малий.


Дивіться також