Ідея Банк отримав найвищий кредитний рейтинг за свою історію

Ідея Банк отримав найвищий кредитний рейтинг за свою історію
26/03/2018

3 березня 2018 року рейтинговий комітет рейтингового агентства «Кредит Рейтинг» прийняв рішення про підвищення довгострокового кредитного рейтингу Ідея Банк за національною рейтинговою шкалою до рівня «uaAA-», прогноз стабільний. Даний рівень кредитного рейтингу став найвищим за всю історію діяльності Ідея Банк на фінансовому ринку України.

Згідно з даними агентства «Кредит Рейтинг», позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом «uaAA-» характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

 Ідея Банк став одним з двох банків, які отримали підвищення рейтингу серед всіх аналізованих рейтинговим агентством українських фінансових установ за станом на 27 березня 2018 року.
 
Факторами, що підтримують високий рівень кредитного рейтингу, є належний рівень обсягу статутного капіталу, низька питома вага простроченої заборгованості в клієнтському кредитному портфелі, диверсифікація ресурсної бази за джерелами залучення, прийнятна структура забезпечення клієнтського кредитного портфеля, прийнятні показники ефективності основної діяльності.
 
Нагадаємо, в серпні 2017 року агентство «Кредит Рейтинг» присвоїло Ідея Банк рейтинг на рівні «uaA +», прогноз стабільний.
 
Стабільність успішної діяльності Ідея Банк в Україні пов'язана з підтримкою акціонера - фінансової групи Getin Holding (Польща). З моменту входження в Getin Holding S.A. банком здійснено комплекс перетворень та нововведень, починаючи від стратегії розвитку і закінчуючи перебудовою внутрішньої структури управління і організації роботи банку. Зокрема, були змінені ризикова і операційна моделі, переформатовані канали продажів, проведено навчання персоналу, змінені технологічні процеси.


Дивіться також