IdeaBank став головним партнером фіналу Кубку України з пляжного волейболу

IdeaBank  став головним партнером фіналу Кубку України з пляжного волейболу
03/08/2018

29 липня у рамках Koropiv Hutir Open-2018 у Коробових хуторах Харківської області відбувся розіграш Кубку України-2018. Вперше в історії турнір отримав п'ятизірковий статус від національної федерації. Протягом трьох днів 68 пар - чоловічих і жіночих - боролися за призовий фонд у 60 тисяч гривень.

IdeaBank, однією із провідних корпоративних цінностей якого є підтримка спорту та здорового способу життя,  став головним спонсором Кубка України у пляжному волейболі.

У фінальному матчі зустрілися головні суперники цього сезону – Владислав Ємельянчик Сергій Попов та Олексій Денін Денис Денисенко. Цього разу сильнішими були переможці нещодавнього Караван Оупен-2018 та Сателліт Пореч – Ємельянчик Попов.

У жіночій сітці Світлана Бабуріна та Галина Середа здобули перемогу над тандемом з Києва та Сум – Самодай Луніна.

IdeaBank прагне створити можливості для розвитку амбітних та відповідальних людей, які є місцевими лідерами та просувати разом з ними ідею здорової способу життя та чесної конкуренції. Підтримка спортивних змагань є частиною цієї стратегії, адже дозволяє молодим людям розвивати свої таланти та визначати свої пріоритети.

Дивіться також