IdeaBank продовжує працювати у звичайному режимі

IdeaBank продовжує працювати у звичайному режимі
26/11/2018

26 листопада Верховна Рада України затвердила указ Президента України про введення воєнного стану в 10 областях України терміном на 30 днів.

У зв'язку з цим АТ «Ідея Банк» інформує клієнтів про те, що відділення та електронні сервіси Банку продовжать працювати у звичайному режимі по всій території України.

Введення в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Луганській, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській, Вінницькій областях режиму воєнного стану ніяк не відобразиться на постійній та повсякденній діяльності АТ «Ідея Банк» у цих регіонах.

АТ «Ідея Банк» має достатню ліквідність для забезпечення своєчасного і безперебійного виконання своїх зобов'язань за всіма договорами з клієнтами та підтверджує готовність здійснювати перекази за клієнтськими контрактами в національній та іноземній валютах у звичайному режимі.

Також Банк продовжує у всіх регіонах України у звичайному режимі надавати увесь спектр банківських послуг, забезпечувати клієнтів готівковими коштами як в касах відділень, так і в банкоматно-термінальній мережі.

Звертаємо увагу на запевнення Голови Національного банку Якова Смолія у відсутності ризиків для безперебійної роботи банківського сектору в разі введення воєнного стану та безпідставності введення адміністративних заходів на грошово-кредитному та валютному ринках.

Ліквідність банківського сектора становить близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного та безперебійного функціонування.

У разі виникнення запитань просимо звертатися до найближчого відділення Банку або контакт-центру Idea Bank за номером: 0 800 50 20 30.


Дивіться також