Ідеальна депозитна Весна від Ідея Банку!

Ідеальна депозитна Весна від Ідея Банку!
06/03/2019

Банк вітає усіх жінок зі святом весни, запрошує розмістити гривневий депозит та отримати додаткових +8% річних  до ставки депозиту!

Для отримання Депозитного продукту «Весняний» з підвищеною відсотковою ставкою достатньо завітати до відділення Ідея Банку в період з 01.03. по 23.03.2019 та оформити депозит терміном від  шести місяців.

Довіра і надійність, турбота проклієнтів –одні з основних цінностей нашого Банку. Ми  дбаємо про наших клієнток – жінок  і напередодні свята робимо їм невеличкий подарунок для реалізації весняних мрій та ідей,  – розповідає  Міщенко Сергій Леонідович, директор Департамент розвитку продуктів. Оформити депозит може будь-яка жінка, яка завітає  у відділення банку .Але поспішайте - акція діє лише до 23 березня 2019 р. 

В рамках акції клієнти можуть оформити гривневі депозити, терміном від  6 місяців, з вибором способу виплати відсотків - щомісяця або в кінці терміну. Про деталі акції Ви може дізнатися в будь-якому відділенні АТ «Ідея Банк» або зателефонувавши до цілодобового контакт-центру Банку за телефоном 0 800 50 80 60 (всі дзвінки у межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні).Дивіться також