Повідомлення про зміну реквізитів рахунків

27/05/2019
Повідомляємо Вас, що 28.12.2018р. було прийнято Постанову Правління Національного банку України № 162, яка зобов’язує банки України застосовувати норми запровадження та використання міжнародного номеру банківського рахунку - IBAN. Завдяки цьому клієнти банків зможуть: 
  • зручно та просто ідентифікувати платника та отримувача коштів, а також банк України, що їх обслуговує; 
  • уникнути помилок у реквізитах рахунків завдяки скороченню реквізитів в розрахункових документах; 
  • швидше здійснювати перекази та отримувати кошти. 
Згідно Постанови Правління Національного банку України від 22 лютого 2019 року №41 "Про внесення зміни до постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162", з 5 серпня 2019 року банки відкривають клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN, а діючі номери рахунків змінюють відповідно до вимог цього стандарту зі збереженням діючого номера аналітичного обліку. 

Враховуючи вище вказане, повідомляємо, що починаючи з 05.08.2019р. Ваші номери рахунків для здійснення переказів з рахунків та отримання коштів на рахунки по діючих договорах з АТ «Ідея Банк» змінено відповідно до Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні. 

Одночасно повідомляємо, що за чинним законодавством України, такі зміни не потребують внесення змін до Договорів, чи підписання Додаткових угод, чи заміни діючих платіжних карток. 

У період з 5 серпня до 31 жовтня 2019 року клієнти банків у реквізитах розрахункових документів матимуть можливість зазначати як діючий номер рахунку та код банку, так і номер рахунку у стандарті IBAN. 

З 1 листопада 2019 року застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах. Тобто, всі перекази з 1 листопада 2019 року будуть здійснюватися лише з використанням IBAN. 

Для використання реквізитів “IBAN” необхідно в документах на переказ коштів в полі “Рахунок платника/отримувача/стягувача” заповнити потрібний № рахунку за стандартом IBAN. У реквізитах “Код банку” зазначається «0». 

Для отримання нових номерів рахунків відповідно до Правила формування міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) Вам необхідно звернутись у найближче відділення АТ «Ідея Банк». Про подальші зміни щодо запровадження та використання міжнародного номеру банківського рахунку – IBAN АТ «Ідея Банк» буде повідомляти на офіційному сайті www.ideabank.ua

З повагою, АТ «Ідея Банк»
Завантажити оригінал

Дивіться також