Акція! Виграйте подорож до Європи при оформленні туристичного страхування ПЗУ Україна у відділеннях Ідея Банку

23/07/2019

Ідея Банк бере участь у акції партнера – страхової компанії ПЗУ Україна, у якій головний приз – поїздка на двох до Європи.

Для того, щоб взяти участь у акції, потрібно при плануванні поїздки до країн  Шенгенської угоди звернутися до відділення Ідея Банк та оформити поліс туристичного страхування від ПЗУ Україна

Крім того, під час дії акції, клієнт отримує можливість взяти участь у щомісячному розіграші сертифікатів на знижку для подорожі за кордон від партнера акції – туристичної компанії Trident.

Щомісяця – до 20-го числа у серпні, вересні та до 22-го числа у жовтні - за допомогою  сервісу random.org  буде визначено 2 переможців, які отримають подарункові сертифікати на знижку для купівлі туристичних турів номіналом 3 000 грн та 2 000 грн.

Розіграш подорожі до Європи на двох відбудеться до 25.10.2019.

Придбавайте поліси туристичного страхування ПЗУ Україна у відділеннях Ідея Банку, подорожуйте безпечно і з насолодою та очікуйте розіграшів приємних призів від ПЗУ Україна  на сторінках соціальних мереж компанії та на сайті.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитись на сайті ПЗУ.

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща). На сьогодні цій фінансовій групі належить 100% акцій банку.


Дивіться також