Акція! Ідея Банк до свого 30-річчя розігрує 30% кешбеку для нових клієнтів

31/07/2019

Із нагоди свого 30-річчя Ідея-Банк оголошує акцію для нових клієнтів «30% cashback до 30 років IdeaBank», у якій буде розіграно 30% кешбеку від загальної суми розрахунків за карткою.  

Акція стартує із 1 серпня та триває до 31 жовтня.  

Для участі в акції потрібно, починаючи із 1 серпня, оформити будь-яку картку Ідея Банку та розраховуватися нею в торговельних мережах.

Кожна картка клієнта бере участь у акції окремо, але кожен клієнт може виграти не більше 1 разу за кожен етап акції. Максимальний обсяг кешбеку 500 грн., без урахування податків за кожен етап проведення акції.

Переможці акції будуть визначені під час 3 онлайн-розіграшів на Facebook-сторінці банку за допомогою https://www.random.org/.

Під час кожного розіграшу буде визначено 60 переможців: 30 власників дебетних карток та 30 – кредитних.  

Дати проведення розіграшів включно до: 20 вересня, 18 жовтня, 22 листопада.  Офіційні умови акції – за посиланням. 

Оформляйте картки Ідея Банку, розраховуйтеся в торговельних мережах чи інтернет-магазинах та використайте унікальну можливість виграти 30% кешбеку!

 

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща). Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.


Дивіться також