Акція! Поповнюйте картками Mastercard від Ідея Банку ігрові акаунти на leogaming.net та вигравайте поїздку до Парижа на League of Legends World Championship Finals

03/10/2019

Ідея Банк бере участь у партнерській акції із  Mastercard та пропонує геймерам спробувати щастя та виграти поїздку до Парижа.

Для участі в акції* потрібно в період з 1 до 20 жовтня поповнити на будь-яку суму свої аккаунти онлайн-ігор та ігрових мереж карткою Mastercard на leogaming.net.

В акції можуть взяти участь усі клієнти Ідея Банку-держателі карток Mastercard. Що більше оплат – тим більше шансів виграти подорож.

Переможець акції отримає поїздку на двох до Парижа на League of Legends World Championship Finals

Станьте частиною легенди! Творіть безцінні історії разом із  Mastercard!

*Акція діє на всій території України за винятком ООС та окупованої території.

 

Ідея Банк Україна працює на ринку з 1989 року. За 30 років практики банк сформував ділову репутацію надійного фінансового партнера, який пропонує споживачам продукти і сервіси європейської якості.

Ідея Банк входить до європейської фінансової групи Getin Holding S.A. (Польща).

Getin Holding S.A. (Польща) належить 100% акцій банку.

Банк надає послуги у 82 відділеннях та 200 консультаційних центрах по всій Україні. Продуктами банку користуються понад 300 тисяч клієнтів.

Команда професіоналів банку об’єднує 1,2 тис. осіб.

Банк – переможець низки рейтингів у номінаціях роздрібного кредитування та надійності. 

 

League of Legends World Championship - чемпіонат світу з League of Legends - змагання між найсильнішими командами професійних ліг по комп'ютерній грі League of Legends, що проводиться компанією Riot Games з 2011 року. Турнір проводиться щорічно, як правило, восени (вересень – жовтень) у різних країнах світу. В 2019 пройде в Парижі.


Дивіться також