Ідея Банк надав підтримку львівській громадській організації «Розвиток громади»

25/03/2016

ПАТ «Ідея Банк» отримав подяку від львівської громадської організації «Розвиток громади» за підтримку громадських ініціатив та соціальних проектів, які ініціює ця організація на території Львівщини.

- На початку року ми вирішили відзначити організації, які активно допомагають нам в організації заходів для дітей та молоді, надають матеріальну підтримку нашим благодійним та спортивним проектам, – говорить керівник ГО «Розвиток громади». – Ідея Банк одна з небагатьох великих та успішних організацій, яка поряд із щоденними турботами про свій бізнес має розуміння важливості людської місії робити добро. І, як ніколи, така участь у соціальному житті регіону особливо важлива у скрутні часи, такі як сьогодні.

- Вже близько двох років Ідея Банк підтримує проекти «Розвитку Громади», ми виступали партнерами у таких проектах як «Літній табір для дітей сиріт», організації різноманітних спортивних ігор для людей з особливими потребами та змагань для юнацтва. Ми також беремо активну участь у проектах ГО, що пов’язані з підтримкою наших бійців в зоні АТО та допомоги їм вже після повернення додому, - говорить Анна-Марія Романчук, керівник управління маркетингу Ідея Банку. – Але поряд із матеріальною підтримкою банку, наші працівників самі активно долучаються до соціальних заходів організації та особисто приймають у них участь як волонтери.

Громадська організація «Розвиток громади» заснована у 2008 року. Основний напрямок діяльності організації це - відстоювання прав та інтересів українців, які потрапили у складне життєве становище. Зокрема ГО «Розвиток громади» опікується такими питаннями як, права сімей загиблих та воїнів АТО, допомога неповносправним та самотнім пенсіонерам, організація дозвілля та розвиток дітей соціальних верств населення. Сьогодні ГО «Розвиток громади» нараховує понад 100 активістів та вже має представництва у 5 містах.

Дивіться також