Сезон кредитування малого та середнього бізнесу в Ідея Банк – РОЗПОЧАТО!

Сезон кредитування малого  та середнього  бізнесу в Ідея Банк – РОЗПОЧАТО!
16/02/2017

Ідея Банк розпочав сезон кредитування малого та середнього підприємництва в Україні. В Ідея Банку приватні підприємці можуть отримати кредитні кошти без застави та в максимально швидкі терміни.

Кредитна програма «Мікрокредит для ФОП» дозволяє підприємцю отримати кредит готівкою на розвиток бізнесу від 50 до 200 тис. гривень. Для цього достатньо надати в банк паспорт, ідентифікаційний код та декларацію про доходи. Рішення про видачу кредиту до 50 тисяч гривень клієнт отримає протягом 30 хвилин, щодо кредиту на суму до 200 тисяч гривень - протягом доби. Клієнт може отримати кредит одразу всією сумою або у вигляді кредитної лінії, і користуватися кредитними коштами за потребою.

- В рамках цієї програми підприємці отримають не лише кредитні гроші, але й персональний сервіс – для зазначеного напрямку ми виділили окремий персонал для обслуговування клієнтів, - розповідає Нітман Руслан керівник напрямку по роботі з бізнес клієнтами ПАТ «Ідея Банк». - Окрім цього, разом із кредитною лінією підприємцю безкоштовно відкривається поточний рахунок, з якого він може безкоштовно здійснювати платежі в національній валюті протягом кварталу з моменту відкриття. Якщо клієнт буде користуватися поточним рахунком активно – він отримає додаткову можливість знизити собі відсоткову ставку за кредитом.

Ця кредитна програма буде цікава підприємцям, які ведуть діяльність в галузі торгівлі, громадського харчування чи мають невелике виробництво. Кошти отриманні в рамках кредитної програми можуть бути використані на власний розсуд - придбати додаткове обладнання, збільшити обороти, провести ремонт устаткування чи торгівельних приміщень, придбати транспорт чи погасити заборгованість в інших банках. Умови кредитування Ідея Банку прозорі і доступні для підприємців. Щоб дізнатися більше потрібно завітати до найближчого відділення  банку.


Дивіться також