Ідея Банк – Інноваційне обличчя міста Львова!

Ідея Банк – Інноваційне обличчя міста Львова!
13/10/2014
Ідея Банк – Інноваційне обличчя міста Львова!

10 жовтня 2014р. було оголошено переможців ХV конкурсу «Обличчя міста - 2014». ПАТ «Ідея Банк» відзначено нагородою «Львів Інноваційний». Цьогоріч до участі у ХV Конкурсі промоції львівського підприємництва «Обличчя міста» зголосилися понад 100 учасників. Серед них – половина таких, які вперше взяли участь у заході.

За результатами презентацій компаній, до фіналу конкурсу потрапили 30 учасників. Ці підприємства презентували різні напрямки своєї діяльності. Погалузево, відповідно до номінацій конкурсу, їхню роботу оцінили експерти та мешканці міста. До уваги брали якість надісланих презентацій, статистичні дані, експертні оцінки та рекомендації партнерів. Окрім експертних оцінок, також врахували опитування львів’ян, протягом вересня за улюблені компанії проголосувало майже 50 тисяч користувачів Інтернету.

Незмінно організаторами данного конкурсу є Львівська міська рада та Львівська торгово-промислова палата. Дмитро Афтанас, президент Львівської ТПП, прокоментував: «Ми раді, що, незважаючи на непросту ситуацію в країні, щорічна церемонія нагородження лауреатів та переможців конкурсу «Обличчя міста 2014» відбулася. Це свідчить про те, що ми готові працювати, що львівський бізнес не складає рук, а прагне, і, я переконаний, вистоїть у економічній війні. Львівський малий і середній бізнес уже став прикладом для інших регіонів, наскільки він є важливий і необхідний для розвитку кожної області без винятку.

За всю історію конкурсу ПАТ «Ідея Банк» вже вдруге визнано переможцем у номінації «Львів інноваційний».

Ми отримали нагороду за інноваційний програмний комплекс системи обслуговування «IdeaBank Online». Інтернет - банкінг від Ідея Банку було оцінено за високий рівень зручності, безпеки, та за його функціональність, яка дозволяє клієнтам здійснювати більшість фінансових операцій не відвідуючи установи банку. Вдосконалений інтерфейс та покращений дизайн дозволяють клієнтам користуватися послугами Інтернет - банкінгу «IdeaBank Online» на пристроях із сенсорним екраном, просто з планшетів та смартфонів, - прокоментував Володимир Кузьо – член правління Ідея «Банку».


Сьогодні система дистанційного обслуговування Інтернет – банкінгу від «Ідея Банку» дає змогу здійснювати операції із рахунками та картами, переказувати кошти по Україні, поповнювати мобільний телефон, оплачувати комунальні послуги та послуги Інтернет - провайдерів. Також система дозволяє дистанційно відкривати і поповнювати депозити, погашати кредити, а також здійснювати регулярні платежі та платежі з відкладеною датою. 

Але на цьому досягненні банк не зупинятиметься, наші фахівці постійно працюють над розширенням функціоналу І-банкінгу та його інтерфейсом, прагнучи зробити обслуговування своїх клієнтів ще більш простим та зручним. 

На підтвердження вищенаведених тверджень, запрошуємо Вас до перегляду дистанційного навчального ролику:


Клієнти Інтернет - Банкінгу від Ідея Банку, завжди отримують більше! 

Дивіться також