Кредитна картка "Card Blanche White"

Тарифи Card Blance White
Акція "Приведи друга"
Умови повернення коштів по торгових операціях (CashBack) в ПАТ «Ідея Банк»
Регламент зарахування коштів на карткові рахунки та погашення кредитних лімітів
Публічна пропозиція  ПАТ "Ідея Банк" на укладення договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб

Кредитна картка Card Blanche – це повна свобода дій та рішень. Це твої необмежені можливості! Отримай розширений кредитний ліміт на картку, подовжений пільговий (грейс) період та повернення коштів з кожної покупки. Оформити кредитку дуже легко і просто. Зроби це безкоштовно вже сьогодні у найближчому відділенні Ідея Банку чи заповни заявку онлайн

Кредитна картка Card Blanche White

Переваги продукту:

 • Кредитна картка Card Blanche White на базі преміальної картки World MasterCard.
 • Технологія безконтактних платежів PayPass
 • Повернення до 10% за розрахунки карткою
 • Пільговий (грейс) період до 3 місяців 
 • 500 грн. винагороди (згідно акції "Приведи друга")
 • Максимальний ліміт на картку – 200 000 грн.
 • Безкоштовне оформлення кредитної картки
 • Правило «Не користуєшся карткою - не платиш»
 • 12% на залишок власних коштів на рахунку
У двадцять першому столітті все більшої популярності набуває безготівковий розрахунок. Найпоширенішим його типом є розрахунок за допомогою кредитної картки. Він дає можливість швидко розплатитися за товар і миттєво отримати гроші в кредит, якщо власні кошти закінчилися. З «Ідея Банком», ви можете оформити кредитну карту онлайн на вигідних умовах. Оформити картку Card Blanche White можуть клієнти банку у віці від 23 до 65 років.

Про карту «Card Blanche»

В наш час безготівкова оплата - це найзручніший спосіб розрахунку, оскільки немає необхідності носити з собою великі суми грошей, і дуже зручно використовувати сучасні можливості покупок через Інтернет, тому все більшої популярності отримують різноманітні банківські карти.

Кредитна картка – це те, що врятує вас у найбільш незручний момент, коли коштів не вистачає, а Ваші цілі так і залишаються нереалізованими. З карткою можливо усе!

Кредитна карта Card Blanche від Ідея Банку  - це набір унікальних переваг, які зібрані в одній картці.  Її можна оформити безкоштовно у будь-якому зручному для Вас відділенні Банку чи замовити онлайн.

Найбільшими перевагами Card Blanche є можливість повернення до 10 % від розрахунків, можливість отримання ліміту до 200 000 грн, перші 3 місяці користування кредитними грошима  в рамках пільгового періоду, нарахування 12% у рік за залишок Ваших коштів на рахунку і найголовніше «не використовуєш ліміт – не сплачуєш відсотків» та інше.

Кредитна карта Card Blanche - універсальна картка. Окрім використання кредитних коштів можна переводити на картку кошти з інших рахунків та зберігати і накопичувати на картці свої особисті кошти.

Дана пропозиція має безліч переваг. Кредитний ліміт карти «Карт Бланш» може становити до двісті тисяч гривень. З нею до вас повертаються до десяти відсотків вартості покупки. Протягом трьох місяців використання карти діє пільговий (грейс) період. Крім того, ви перестанете їх платити, якщо з якоїсь причини перестанете активно користуватися картою та буде відсутня заборгованість. Ви можете оформити кредитку онлайн на сайті банку і отримати її в найкоротші терміни. Для цього просто заповніть заявку і чекайте відповіді від банку. Таким чином, ви уникнете зайвих бюрократичних процедур і отримаєте карту максимально швидко. 

Така банківська карта універсальна. Нею ви можете оплатити покупки в найрізноманітніших місцях. Використовувати її можна і для зберігання власних грошей, і для отримання кредиту. Для того щоб отримати її, заповніть онлайн заявку на кредитну карту. Через хвилину ви отримаєте попереднє рішення банку. Після цього, вам подзвонить консультант і розповість про подальші кроки. Щоб забрати оформлену карту, вам знадобиться відвідати відділення «Ідея Банку».

Повернення за розрахунки (Cash Back)

За розрахунки карткою, Банк нараховує винагороду клієнту (Cash Back)

Розмір CashBack

Тип торговся/Код MCC

Максимальна винагорода

Розрахунковий період

10%Перша операція розрахунку за товари та послуги, в т.ч. через Інтернет, що здійсненна в перший розрахунковий період (крім операцій переказів та фінансових операцій згідно МСС: 4829, 4829, 5960, 6012, 6050, 6051, 6211, 6300, 6399, 6529, 6530, 6531, 6532, 6533, 6534, 6535, 6536, 6538, 6540, 7273, 7299, 7311, 7995)200 грн./місяцьПерший розрахунковий період (протягом календарного місяця, в якому оформлено картку)
2%Супермаркети продуктові: 5411, 5422, 5441, 5451, 5462, 5499
3%1. АЗС: 5541, 5542, 5983
2.Кафе/бари/ресторани: 5812, 5814, 5813
2%Супермаркети  продуктові: 5411, 5422, 5441, 5451, 5462, 5499500 грн./місяцьДругий та наступні розрахункові періоди
3%1. АЗС: 5541, 5542, 5983
2.Кафе/бари/ресторани: 5812, 5814, 5813
Другий та наступні розрахункові періоди

Співпраця з «Ідея Банком»

Ми пропонуємо клієнтам великий спектр кредитів, депозитів та інших послуг. Кожен зможе вибрати рішення для себе. Ми прагнемо до того, щоб наших клієнтів обслуговували якнайкраще. Звернувшись до нас, ви отримаєте потрібну вам послугу в той же день. Відділення «Ідея Банку» є в найбільших містах, а також у містечках по цілій Україні і ви завжди зможете скористатися будь-яким з них. Там вас зустрінуть компетентні і привітні співробітники, які завжди готові допомогти клієнту. Крім того, всі наші послуги можна замовити через Інтернет, просто з дому. Якщо ви хочете отримати доступ до найзручнішого типу безготівкового розрахунку - замовте кредитну карту онлайн у нас. Звертайтеся в «Ідея Банк» вже сьогодні - ми одні з кращих у фінансовій сфері.
Умови
Тарифні пакет
Тарифи
Програми лояльності
Контакти
Менеджер твого регіону
Необхідні документи
 • Паспорт та ідентифікаційний код
 • Довідка про доходи (лише при сумі кредитного ліміту 50 001 грн. і більше, а у випадку пред’явлення Паспорта громадянина України для виїзду за кордон або Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на ім’я Позичальника та зареєстрованого в Україні – 75  001 грн. і більше)
 • Пенсійне посвідчення (для пенсіонерів)
Потрібна ідеальна кредитка? Заповни заявку – отримай безкоштовно Заповнити заявку