Депозити для фізичних осіб

Депозит в Ідея Банку – це індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні відсоткові ставки та надійне збільшення Вашого прибутку від вкладу. Депозит можна відкрити в гривнях та іноземних валютах (доларах США і євро) з вільним користуванням коштів або на рахунку до запитання. Депозитний калькулятор допоможе підібрати депозитний вклад, який максимально відповідатиме Вашим очікуванням.
Оформити депозит можна через Інтернет-банкінг або у відділені Банку в містах: Київ, Харків, Суми, Львів, Одеса, Черкаси, Дніпропетровськ та в інших. 

✔ Ідея Банк - учасник фонду гарантування вкладів фізичних осіб! Детальніше...

Депозити та банківські вклади

 • Депозит
  "Динамічний"
  Депозит Динамічний +0,5% при оформленні Онлайн Зростаюча відсоткова ставка
  Без втрати відсотків за дострокове закриття
 • Депозит
  "На Старт"
  Депозит На Старт

  Для нових клієнтів


 • Депозит
  "Безпечний +2,9%"
  Депозит Безпечний +2,9% +2,9% до ставки Для нових та існуючих клієнтів
 • Депозит
  "Безпечний"
  Депозит Безпечний +0,5% при оформленні Онлайн +1% для пенсійних клієнтів Виплата відсотків в кінці терміну або щомісячноДепозит з вибором можливості поповнення
 • Депозит
  "Вільні кошти"
  Депозит Вільні кошти +0,5% при оформленні Онлайн

  Вільне управління коштами

Ставки по депозитах в Ідея Банку

Депозитні вклади в Ідея Банку – це надійність та безпека Ваших заощаджень, можливість вберегти Ваш капітал від інфляції та його примноження. Наші спеціалісти розробили спеціальні умови депозитів для фізичних осіб, які мають ряд переваг. Більш детально про переваги наших депозитів, Ви можете дізнатись перейшовши на одну з наших депозитних програм, натиснувши «Детальніше».

В депозитних програмах Ідея Банку реалізовані мабуть кращі умови та переваги, які мають різні депозити в банках України. Наші Клієнти можуть обирати, як найбільш зручні для них валюту та терміни вкладу, так і спосіб коли отримувати відсотки по вкладу - помісячно чи в кінці терміну депозиту. Для зручного та швидкого вибору депозитної програми, яка найбільше відповідає Вашим очікуванням, нами розроблено депозитний калькулятор. Оформити обраний депозит, можна у будь-якому зручному для Вас відділення Ідея банку або через систему інтернет-банкінгу IdeaOnline.