ОСЦПВ

Поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Автоцивілка» - забезпечує відшкодування завданих збитків у разі настання дорожньо-транспортної пригоди із використанням транспортного засобу, за умови що Ви є винуватцем пригоди.

З полісом ОСЦПВ від страхового партнера СК «ПЗУ Україна» Ви можете розраховувати на відшкодування заподіяної Вам шкоди в результаті ДТП, якщо її буде завдано невстановленим транспортним засобом або автомобілем, власник якого не застрахувався або керував ним, не маючи на те права. 

ОСЦПВ – настільки ж необхідний документ як техпаспорт і водійські права.

Страхові суми за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності  встановлені у розмірі:

  • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю  - 200 000 грн. на одного потерпілого, незалежно від кількості потерпілих
  • за шкоду, заподіяну майну потерпілих - 100 000 грн. на одного потерпілого, але не більше 500 000 грн. на одну страхову подію

Переваги PZU Автоцивілка Assistance:

  • евакуація автомобіля при настанні ДТП (евакуація до найближчого місця зберігання чи ремонту на вибір клієнта)
  • заміна пошкодженого колеса на запасне (спеціаліст служби технічної допомоги кваліфіковано здійснить заміну пошкодженого колеса)
  • запуск двигуна при розрядженому акумуляторі (оператор під час розмови з клієнтом виявить характерні ознаки розрядки акумуляторної батареї та викличе службу технічної допомоги)
  • дозаправка автомобіля пальним (до 20 л палива, вибір АЗС за клієнтом, доставка палива безкоштовна, вартість пального компенсує клієнт)
  • консультація лікаря по телефону (24/7: виклик бригади швидкої допомоги; рекомендації, щодо першої медичної допомоги; психологічна підтримка)

Також, на будь якому відділенні АТ Ідея Банк можна оформити електронний поліс ОСЦПВ або Автоцивілку, що є швидким та зручним полісом, який можна отримати на свій e-mail. Електронний поліс Автоцивілки - це повний аналог звичного паперового полісу, з різницею в тому, що він надається в цифровому вигляді, а не на бланку суворої звітності. Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Такий поліс повністю захищений від підробки і гарантує більш високий ступінь захисту.

За додатковою інформацією щодо оформлення ОСЦПВ запрошуємо у найближче відділення АТ «Ідея Банк»

УмовиТарифні пакет
Порядок оформлення
Програми лояльності
Контакти
Менеджер твого регіону


Необхідні документи