Готівковий кредит

Ідея Банк надає Вам можливість взяти кредит готівкою на будь-які потреби: на покупку техніки чи авто, на ремонт житла, на весілля чи реалізацію давньої мрії. Оформити кредит в банку можна у найближчому відділені або заповніть заявку на кредит онлайн.

Наші банківські продукти розроблені спеціально для того, щоб Ви могли швидко отримати гроші в кредит. Ми надаємо можливість отримати кредит без довідок про доходи на суму до 300 000 гривень, на термін до 5 років лише за 15 хвилин.

Послуга «Кредити готівкою» доступна: Київ, Львів, Харків, Одеса та в інших містах України.

Кредити готівкою

 • Кредит
  "Цільовий"
  Кредит Цільовий
  Готівкові кошти на цільові покупки: на ремонт, побутову техніку, меблі, авто, вікна та двері, опалення, купівля нерухомості та інші цілі.

  Сума кредиту до 500 000 грн.
  Знижка на цільовий кредит - 50%

 • Кредит
  "Smart Credit"
  Кредит Дружній
  Кредит "Smart Credit" – це можливість отримати готівкові кошти на будь-які цілі на вигідних умовах

  Можливість вибору зручної дати щомісячного платежу
 • Кредит
  "Простий"
  Кредит Простий
  Кредит на все за 9,99 грн в тиждень

  Готівкові кошти до 200 000 грн
 • Кредит
  "Зустрічна пропозиція"
  Кредит Зустрічна пропозиція
  Рефінансування діючих кредитів
  в інших Банках, на один дешевший

  Сума кредиту до 200 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Мінімум документів
 • "Кредит під заставу нерухомості" Кредит під заставу нерухомості
  Велика сума кредиту під заставу нерухомості (квартири)

  Кредит від 200 000 грн. до 1 000 000 грн
  Термін кредиту до 10 років
 • Кредит "Шкільний" Кредит Шкільний
  Готівкові кошти підготовки дітей до навчального року 
  на вигідних умовах

  Сума кредиту до 10 000 грн
  Рішення по кредиту за 30 хв
 • Кредит
  "Big cash"
  Кредит Big cash
  Велика сума кредиту без застави

  Кредит готівкою до 300 000 грн
  Термін кредиту до 5 років
 • "Кредит під заставу депозиту" Кредит Під заставу депозиту
  Кредити готівкою до 300 000 грн
  під заставу депозиту в Ідея Банку 

  Сума кредиту до 300 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Вік позичальника до 75 років
 • Кредит
  "Пенсійний"
  Кредит Пенсійний
  Кредити готівкою на різні потреби
  для людей літнього віку до 75 років

  Сума кредиту до 25 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Мінімум документів

УВАГА! Шановні Клієнти Ідея Банку! Звертаємо Вашу увагу, що заведення кредитних заявок, погодження видачі кредиту Банком здійснюється безоплатно, послуги партнерів Банку для Клієнтів безкоштовні!

Споживчий кредит не є чимось новим для громадян України, котрі все частіше звертаються до Ідея Банку за готівковими коштами, щоб отримати їх на вигідних умовах на реалізацію своїх цілей. Потреба в грошах завжди є актуальною. Але не завжди є можливість їх отримати саме тоді, коли потрібно. Ідея Банк підготував кілька спеціальних пропозицій по кредитуванню населення на вигідних умовах.

Кредитні пропозиції від Ідея Банку – це більш, ніж вигідно. Не потрібно більше витрачати свій час на відвідування саме того відділення банку, в якому було отримано кредит - обирайте для обслуговування будь-яке, що є найбільш зручним для Вас. Максимальний ліміт по споживчим кредитам, що можна отримати в Ідея Банку - 200 000 грн. Ще однією перевагою даних кредитних пропозицій є дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій Рішення по видачі кредитних коштів приймається до 30 хвилин. Наші кредитні пропозиції передбачають щомісячні внески рівними частинами, тобто ануїтетними платежами, що набагато простіше і вигідніше, ніж диференційований платіж.

Ідея Банк пропонує кредитні продукти, як під будь-які цілі, так і на конкретні з особливими під це умовами кредитування. Наприклад «Цільовий» кредит дає можливість отримати готівкові кошти на купівлю побутової техніки, меблів, авто, на ремонт помешкання. Скориставшись вигідними умовами таких кредитів у Вас є можливість нарешті здійснити свої мрії по ремонту власного житла або придбання авто для Вашої сім'ї.

І найголовніше – майже для усіх кредитних програм в Ідея Банку діє вигідна програма лояльності для тих, хто не має заборгованостей по платежах по кредиту

Ознайомтесь з умовами кредитних пропозицій та оберіть найбільш вигідну для Вас. Щоб скористатися однією з даних пропозицій, необхідно звернутись у відділення банку чи просто заповнити заявку на наші кредити онлайн. Ви маєте можливість отримати необхідні кошти протягом кількох годин. Для цього вам не потрібно іти у відділення Банку та очікувати в чергах. Якщо Вам виповнився 21 рік - отримайте кредит онлайн! Це зручно, швидко та доступно. Заповніть заявку онлайн та отримайте попереднє рішення по кредиту вже за 1 хвилину. Вам зателефонує наш консультант, допоможе оформити усі документи на кредит готівкою і вже за кілька годин Ви зможете отримати готівку на руки на власні цілі.

Ідея Банк є Вашим фінансовим партнером та порадником для реалізації Ваших цілей, тому Ви завжди знайдете у нас найкращі пропозиції з вигідними умовами кредитування. Просто оформіть заявку зараз і онлайн-кредити Ідея Банку будуть доступні Вам уже сьогодні.

Потрібні гроші? Заповни заявку – отримай кредит онлайн вже сьогодні! Заповнити заявку