Готівковий кредит

Ідея Банк надає Вам можливість взяти кредит готівкою на будь-які потреби: на покупку техніки чи авто, на ремонт житла, на весілля чи реалізацію давньої мрії. Оформити кредит в банку можна у найближчому відділені або заповніть заявку на кредит онлайн.

Наші банківські продукти розроблені спеціально для того, щоб Ви могли швидко отримати гроші в кредит. Ми надаємо можливість отримати кредит без довідок про доходи на суму до 100 000 гривень, на термін до 5 років лише за 15 хвилин. 

Послуга «Кредити готівкою» доступна: Київ, Львів, Харків, Одеса та в інших містах України.

Гроші в кредит

 • Кредит
  "Три переваги"
  Кредит Три переваги
  Кредит готівкою з трьома перевагами

  Кредит готівкою на будь-які цілі
  Кредитні канікули в травні 2017 року
  Рефінансування діючих кредитів в інших банках на дешевших умовах
 • Кредит
  "Легкі гроші 1,49"
  Кредит Легкі гроші 1,49
  Швидкий кредит готівкою
  на будь-які  потреби

  Переплата становить лише 1,49 грн за кожну отриману 1000 грн
  Попереднє рішення по кредиту за 1 хвилину
  Не обов’язкова наявність фінансового поручителя
 • "Кредит на ремонт" Кредит На ремонт
  Кредити готівкою до 120 000 грн

  Сума кредиту до 120 000 грн.
  Рішення по кредиту за 1 хвилину
  Можливість дострокового погашення кредиту
 • "Кредит під заставу депозиту" Кредит Під заставу депозиту
  Кредити готівкою до 300 000 грн
  під заставу депозиту в Ідея Банку 

  Сума кредиту до 300 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Вік позичальника до 75 років
 • Кредит
  "Готівка на авто"
  Кредит Готівка на авто
  Готівкові кошти на придбання авто,
  без застави авто та КАСКО

  Сума кредиту до 100 100 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Усі марки нових та вживаних ТЗ

 • Кредит
  "Молодіжний кредит “Єдиний"
  Кредит Єдиний
  Швидкий кредит готівкою
  на будь-які  потреби до 100 000 грн.

  Сума кредиту до 100 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Без довідки про доходи до 40 000 грн
 • Кредит
  "Консолідований"
  Кредит Консолідований
  Рефінансування діючих кредитів
  в інших Банках, на один дешевший

  Сума кредиту до 100 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Без довідки про доходи до 40 000 грн
 • Кредит
  "Пенсійний"
  Кредит Пенсійний
  Кредити готівкою на різні потреби
  для людей літнього віку до 75 років

  Сума кредиту до 20 000 грн.
  Рішення по кредиту за 30 хвилин
  Без довідки про доходи

Споживчий кредит не є чимось новим для громадян України, котрі все частіше звертаються до Ідея Банку за готівковими коштами, щоб отримати їх на вигідних умовах на реалізацію своїх цілей. Потреба в грошах завжди є актуальною. Але не завжди є можливість їх отримати саме тоді, коли потрібно. Ідея Банк підготував кілька спеціальних пропозицій по кредитуванню населення на вигідних умовах.

Кредитні пропозиції від Ідея Банку – це більш, ніж вигідно. Не потрібно більше витрачати свій час на відвідування саме того відділення банку, в якому було отримано кредит - обирайте для обслуговування будь-яке, що є найбільш зручним для Вас. Максимальний ліміт по споживчим кредитам, що можна отримати в Ідея Банку - 200 000 грн. Без довідки про доходи Вам доступна сума до 40 000 гривень! Ще однією перевагою даних кредитних пропозицій є дострокове погашення кредиту без штрафних санкцій Рішення по видачі кредитних коштів приймається до 30 хвилин. Наші кредитні пропозиції передбачають щомісячні внески рівними частинами, тобто ануїтетними платежами, що набагато простіше і вигідніше, ніж диференційований платіж.

Ідея Банк пропонує кредитні продукти, як під будь-які цілі, так і на конкретні з особливими під це умовами кредитування. Наприклад, розроблені спеціальні пропозиції «Кредит на ремонт» або «Готівка на авто». Скориставшись вигідними умовами таких кредитів у Вас є можливість нарешті здійснити свої мрії по ремонту власного житла або придбання авто для Вашої сім”ї.

І найголовніше – майже для усіх кредитних програм в Ідея Банку діє вигідна програма лояльності для тих, хто не має заборгованостей по платежах по кредиту

Ознайомтесь з умовами кредитних пропозицій та оберіть найбільш вигідну для Вас. Щоб скористатися однією з даних пропозицій, необхідно звернутись у відділення банку чи просто заповнити заявку на наші кредити онлайн. Ви маєте можливість отримати необхідні кошти протягом кількох годин. Для цього вам не потрібно іти у відділення Банку та очікувати в чергах. Якщо Вам виповнився 21 рік - отримайте кредит онлайн! Це зручно, швидко та доступно. Заповніть заявку онлайн та отримайте попереднє рішення по кредиту вже за 1 хвилину. Вам зателефонує наш консультант, допоможе оформити усі документи на кредит готівкою і вже за кілька годин Ви зможете отримати готівку на руки на власні цілі.

Ідея Банк є Вашим фінансовим партнером та порадником для реалізації Ваших цілей, тому Ви завжди знайдете у нас найкращі пропозиції з вигідними умовами кредитування. Просто оформіть заявку зараз і онлайн-кредити Ідея Банку будуть доступні Вам уже сьогодні.

Потрібні гроші? Заповни заявку – отримай кредит онлайн вже сьогодні! Заповнити заявку