Кредит готівкою на нове чи б/у авто

Купівля автомобіля - важливий крок у житті кожної людини, особливо сімейної. Але, дуже часто, в такій ситуації, постає фінансове питання. Адже відкладати гроші на таку дорогу покупку незручно, а в умовах постійної інфляції, ще й збитково. Відмінним варіантом у такій ситуації є отримати кредит на авто. Взявши кредит, авто ви отримаєте вже зараз, а гроші за нього віддасте протягом кількох наступних років. Це і комфортно, і економно, з огляду на інфляцію.

В наш час отримати кредит на авто досить просто, але щоб не переплачувати за дану послугу потрібно знати кілька нюансів.

В першу чергу, позичальник повинен бути громадянином України. Більшість банків вимагають, щоб у позичальника була реєстрація та постійне житло в регіоні місцезнаходження даного банку. Вік позичальника може варіюватися від двадцяти трьох до шістдесяти п'яти років. Але трудовий стаж клієнта на останньому робочому місці повинен бути не менше чотирьох місяців. Тут потрібно врахувати, чим менший пакет документів позичальник надасть, тим дорожчий буде кредит. Але клієнт швидше отримає можливість сісти за кермо бажаного автомобіля.

У Ідея Банку Ви можете оперативно отримати готівкові кошти, яких бракує на придбання нового чи вживаного авто будь-якої марки. Перевага цього кредиту в тому, що авто не береться у заставу. І найголовніше - клієнт отримує кошти на руки, а автомобіль купити можете будь де, за кордоном, на авторинку чи в іншого автовласника.

Окрім цього, при визначенні платоспроможності позичальника, Ідея Банк врахує доходи також інших членів сім'ї для підвищення платоспроможності. Є можливість дострокового погашення. Максимальну суму, яку Ви можете отримати на власне авто - 200 000 грн гривень, терміном до 60 місяців. І найголовніше, при підтвердженні цільового використання даних коштів – Ви отримаєте знижку 10%.

Відділення Ідея банку ви можете знайти в Києві, у Львові, в Харкові, в Одесі та інших містах. Ви не будете прив'язані до одного відділення і зможете отримати обслуговування свого кредиту на авто в будь-якому. Звертайтеся в IdeaBank, з нами робити важливі покупки легко.

Потрібні гроші? Заповни заявку – отримай кредит онлайн вже сьогодні! Заповнити заявку