Інші послуги банку

"Ідея Банк" надає послуги з грошових переказів, щоб Ви мали змогу отримати кошти за лічені хвилини. У нас Вам запропонують оптимальну схему здійснення переказу для Вас та Ваших рідних за кордоном.

Банк надає можливість здійснити платежі у національній валюті в межах України без відкриття поточного рахунку.

Інші послуги банку

 • Автоцивілка online Автоцивілка online Оформи онлайн автоцивілку з доставкою в зручне для Вас місце!
 • Купівля квитків Купівля квитків Купуйте залізничні, авіа і автобусні квитки в онлайн через зручний сервіс від Ідея Банк. Відсутня плата за комісію чи інші збори. Ви платите лише за квиток!
 • Прийом платежів Прийом платежів

  «Ідея Банк» пропонує Вам здійснювати будь-які види платежів в усіх обласних центрах та великих містах України на адресу юридичних осіб різних форм власності.
  Розрахунок за спожиті товари та послуги  в Україні згідно з чинним законодавством здійснюється виключно в національній валюті – гривні.

 • Перекази між картками З послугою «Прекази між картками»  Ви можете здійснювати швидкі та безпечні перекази коштів у гривнях з картки на картку будь-якого банку України.
 • Індивідуальні сейфи Індивідуальні сейфи

  Ідея Банк пропонує Вам скористатися унікальною послугою з оренди індивідуальних сейфів, де Ви зможете зберігати власні кошти, ювелірні вироби, документи, цінні папери та все, що Вам хотілося б приховати від сторонніх очей. (крім наркотичних препаратів, вогнепальної зброї та ін..)

 • Погашення кредитів онлайн Погашення кредитів онлайн
  Погашення кредитів онлайн карткою будь-якого банку швидко та зручно
 • Добровільне страхування життя
  Страхування життя та здоров’я. 
  Захисти себе та отримай найкраще лікування і фінансову незалежність при будь яких несподіваних подіях в житті.